Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika

 

Sīkdatne jeb sīkfails (angl. cookies) ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne (informācija), kura tiek saglabāta lietotāja datorā vai citās ierīcēs lietotāja pārlūka failu direktorijā.

Tas palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus, kurus jūs esat izvēlējies vietnes pārlūkošanai, lai katru reizi tās vairs nevajadzētu atkārtoti ievadīt un lai atvieglotu vietnes pārlūkošanu (piemēram, izmantoto valodu). Sīkdatnes (pēc IP adreses saglabāšanas) neidentificē lietotāju kā personu, vienīgi atpazīst lietotāju kā iepriekšējo vietnes apmeklētāju. Sīkdatnes arī palīdz mums apkopot mūsu vietnes apmeklējumu statistiku.

Vietne latstab.lv izmantoto Google Analytics

Vietnē tiek izmantota juridiskās personas “Google Inc.” izstrādātā programma “Google Analytics”. Programma izmanto sīkdatnes, dodot iespēju vietnes uzturētājam analizēt, kā vietne tiek izmantota.

Ja Jūs vēlaties, lai Latstab.lv neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazināsies ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs nedodat tīmekļa vietnei tiesības izmantot sīkdatnes, dažas no tīmekļa vietnes piedāvātajām funkcijām var būt daļēji vai pilnībā nepieejamas.

Serveris, kas uztur šo tīmekļa vietni, var arī uzdot jautājumus, ko jūs sniedzat serverim (atvērtās tīmekļa vietnes adrese, izmantojamā ierīce un pārlūkprogramma, jūsu IP adrese un pieslēgšanās laiks). Šie dati tiek izmantoti vienīgi tehniskiem mērķiem – lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietne darbojas precīzi un droši, kā arī lai izpētītu iespējamos drošības pārkāpumus.