Par uzņēmumu

Latstab tika izveidots 2007. gadā ar mērķi kļūt par vienu labākajiem apgaismes stabu un mastu ražotajiem Eiropā, kas saviem klientiem piedāvā ne tikai nevainojamas kvalitātes produkciju, bet arī pilnu pakalpojumu klāstu.

Piedāvājam apgaismes stabu, mastu, metāla pamatu, celtniecības konstrukciju un citu metāla konstrukciju ražošanu. Uzņēmuma ražojumi tiek eksportēti ne tikai uz Eiropas savienību un Skandināviju, bet arī uz Krieviju, Apvienoto karalisti, Tuvajiem austrumiem un Āfrikas valstīm. Pastāvīgi paplašinot produkcijas klāstu, par vienu no darbības pamatvirzieniem kļuvusi meteoroloģisko mastu ražošana, ar tiem nodrošinot Skandināvijas un Eiropas vēja industrijas tirgu.

2020. gadā uzņēmumā tika izveidots loģistikas departaments, nodrošinot klientiem garantēti savlaicīgas piegādes bez starpniecības pakalpojumiem. 2021. gadā uzņēmums pārcēlās uz jaunām, mūsdienīgām ražošanas telpām. Pateicoties Latstab meitas uzņēmumam Megasteel, klientiem tiek piedāvātas daudzveidīgas apgaismojuma stabus komplektējošas betona pamatnes. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 60 darbinieki, gada laikā saražojot vismaz 1000 tonnu gatavas produkcijas.

Nepārtraukta darbinieku profesionālo prasmju pilnveidošana, mūsdienīgu tehnoloģiju ieviešana, ka arī jaunu ražošanas procesu pielāgošana un integrēšana regulāri paaugstina uzņēmuma kapacitāti un konkurētspēju Eiropas un pasaules tirgos.

SIA “LATSTAB” prioritātes

Klientu un sadarbības partneru vēlmēm, kā arī likumdošanā reglamentētajām prasībām atbilstošu, drošu, nemainīgas kvalitātes un konkurētspējīgu produktu ražošana

Klientu un sadarbības partneru uzticības iegūšana un saglabāšana, nepārtraukti pilnveidojot uzņēmuma darbību

Sortimenta paplašināšana, ražošanā ieviešot jaunus produktus

Darbinieku kvalifikācijas, kompetences un uzticamības paaugstināšana

VĒSTURE

2007

Krāslavā tika dibināts uzņēmums SIA “Latgales stabu konstrukcijas”, kas ražo apgaismes stabus, telekomunikācijas mastus un vispārējas nozīmes metāla konstrukcijas.

2011

SIA “Latgales stabu konstrukcijas” rūpnīca tiek pārcelta uz Rēzekni.

2014

SIA “Latgales stabu konstrukcijas” kļūst par “Eksporta un inovācijas balva 2014″ laureātu  „Eksportspējīgākais komersants” mazo komercsabiedrību grupā.

2016

Uzņēmums kļūst par Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas biedru, realizējot vēl vienu etapu ilgtermiņa attīstības plānā.

Saskaņā ar mārketinga stratēģijas maiņu, uzņēmuma nosaukums no SIA “Latgales stabu konstrukcijas” tiek mainīts uz RSEZ SIA “LATSTAB”.

2017

Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas (RSEZ) 20. gadskārtai veltīta pasākuma “Rēzeknes SEZ – ar skatu nākotnē” ietvaros septiņām sekmīgākajām RSEZ komercsabiedrībām tiek pasniegti “Gada uzņēmums” apbalvojumi. RSEZ SIA “LATSTAB” saņem apbalvojumu kategorijā “Gada uzņēmums”, mazo uzņēmumu grupā ierindojoties 2. vietā.

2019

RSEZ SIA “LATSTAB” tiek atvērta loģistikas nozare, nodrošinot pašprodukcijas un sadarbības partneru kravu pārvadājumus.

2020

RSEZ SIA “LATSTAB” meitas uzņēmums “MEGASTEEL” uzsāk apgaismes stabu betona pamatņu ražošanu.

2021

RSEZ SIA “LATSTAB” pārceļas uz jaunu ražošanas ēku.

RSEZ SIA “LATSTAB” saņem Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas (RSEZ) „Gada uzņēmuma” titulu mazo komercsabiedrību grupā, mazo uzņēmumu grupā ierindojoties 1. vietā.